X

Su Dizayn

Hakkımızda

Kusursuz projelerin arkasında mükemmel bir yönetim.

client

Hakkımızda

“Tasarım faaliyetlerine 2012 yılında Cemre Tersanesi bünyesinde başlayan ve başarılı projelere imza atan SU Ship Design; modern ve yenilikçi tasarım anlayışı ile her geçen gün dikkatleri üzerine çekmiştir. SU Ship Design; başarısını daha geniş sahalara yayma anlayışı ile 2018 yılının Nisan ayında SU Ar-Ge Dizayn ve Mühendislik A.Ş. adı altında 24 kişilik uzman bir ekip oluşturmuştur.

Çalışma azmini - başarısını; yenilikçi, çağın gereklerine ayak uyduran anlayışı ve dinamik ekibinden alan SU Ship Design tersane kültürünün firmaya kattığı değerleri ve iş süreçlerini detaylı takip ve kontrol yetisi ile harmanlar. Problemler karşısında ilke edindiği dinle, anla ve çöz anlayışı ile akılcı çözümleri hızlı bir şekilde uygulamaya çalışır.

Tasarımlarını lisanslı programlar Autocad ve Cadmatic ile yapan SU Ship Design, tasarımın en ince ayrıntısını dahi hatasız bir şekilde ortaya koymayı amaçlar. Bu anlamda proje aşamasında tasarım ekibi; 3 boyutlu çalışmalar ortaya koyarak üretim süreçlerini hızlandırırken müşteri ile iletişimin güçlü, verimli ve kontrollü bir şekilde ilerlemesini sağlar.

SU Ship Design; mutlu çalışan, mutlu müşteri sloganı ile hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sektöründe hem ulusal hem de uluslararası alanda farkını gösterebilmek için konsept ve özgün çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir.”


client
Misyon

Birlikteliğimizden gelen güç ve tecrübelerimiz ile sürdürülebilen, ihtiyaçları karşılayan özgün tasarımlar yaparak kalıcı üstünlük sağlamak.

Vizyon

Ürettiği yenilikçi tasarımlarla yurt içinde ve yurt dışında; tasarıma yön veren, tercih edilen, prestijli bir firma olmak.

Yenilikçi projelere merhaba demek için;
bir kahve içmeye bekleriz.


İletişim