Bizden

Haberler

En son gelişmeleri öğrenmek için haberlerimize göz atın.

SU Arge Dizayn Ve Mühendislik A.Ş, olarak sanayi ve teknoloji bakanlığı tarafından verilen tasarım merkezi belgesini almaya hak kazandık.

Graphic

Fjord1 ASA için Cemre Tersanesi'nde inşa edilecek olan 95,60 metre uzunluklarındaki 80 araç kapasiteli yolcu feribotlarının detay ve ileri detay tasarımı SU Dizayn tarafından yapılacaktır.

Graphic

Olympic Seafood AS için Cemre Tersanesi'nde inşa edilecek olan 69,91 metre balıkçı gemisinin detay ve ileri detay tasarımı SU Dizayn tarafından yapılacaktır.

Graphic

Ana ve detay dizaynı Salt Ship Design'a ait olan ve Cemre Tersanesi'nde inşa edilecek 74,50 metre balıkçı gemisinin ileri detay işleri SU Dizayn tarafından yapılacaktır.

Graphic

Ana ve detay dizaynı Salt Ship Design'a ait olan ve Cemre Tersanesi'nde inşa edilecek 86,5 metre balıkçı gemisinin ileri detay işleri SU Dizayn tarafından yapılacaktır. 

Graphic

Su ailesi olarak tasarım faaliyetlerimize başlamanın sevincini yaşıyoruz.Kalite politikamız, genç kadromuz ve inovatif düşünce anlayışımızla sizlere hizmet vermeye başlıyor olmaktan gurur duyarız. 

Graphic